Нагородження нотаріусів Київської області до Дня юриста України!

  • 19 жовтня, 2020

Доброго дня, шановні нотаріуси Київської області!

8-го жовтня 2020 року відділення Нотаріальної палати України в Київській області мало за честь привітати нотаріусів Київщини з професійним святом – Днем Юриста, також з нагоди даного свята Нотаріальна палата України особливо відзначила деяких нотаріусів нашого відділення.

У зв’язку з пандемією COVID-19 в Україні я, як Голова Відділення НПУ в Київській області хочу сьогодні дистанційно привітати нотаріусів, які отримали почесні відзнаки Нотаріальної палати України з нагоди професійного свята – Дня юриста!

 

1.jpg

Подякою Нотаріальної палати України нагороджується КРИВОРУЧКО ОКСАНА ВІКТОРІВНА (приватний нотаріус Бориспільського районного нотаріального округу Київської області та Голова Бориспільського куща)
За вагомий внесок у розвиток українського нотаріату, високий професіоналізм, громадську активність, авторитет серед нотаріальної спільноти, та з нагоди професійного свята України – Дня юриста.

2.jpg

Подякою Президента Нотаріальної палати України нагороджується АНДРОСОВ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ (приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області)
За значний особистий внесок у розвиток нотаріату, активну участь у професійному самоврядуванні нотаріусів, сумлінне ставлення до виконання громадянських обов’язків, професійну компетентність, та з нагоди професійного свята – Дня юриста.

3.jpg

Почесною грамотою Нотаріальної палати України нагороджується ОВРАМЕНКО ЛІДІЯ ВАСИЛІВНА (приватний нотаріус Таращанського районного нотаріального округу Київської області)
За високі досягнення та сумлінне виконання обов’язків, пов’язаних із реалізацією завдань професійного самоврядування у сфері нотаріату, ініціативність, високу громадську активність, та з нагоди професійного свята – Дня юриста.

4.jpg

Почесною грамотою Президента Нотаріальної палати України нагороджується КОЛЯДЕНКО ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ (завідувач Переяслав-Хмельницької районної ДНК)
За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку нотаріату України, ефективну реалізацію завдань професійного самоврядування компетентність, ініціативність, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята – Дня юриста.

Особисто висловлюю глибоку повагу та щиру вдячність нотаріусам, які працюють на благо нашої професії і приймають активну участь у житті нашого відділення та Нотаріальної палати України!

У зв’язку із карантинними обмеженнями – всі відзнаки будуть надіслані Новою Поштою.

З повагою, Голова відділення НПУ в Київській області - Дерун Каріна Анатоліївна.

 

Реєстрація


­"І. Зміни до інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. ІІ. Впровадження роботи реєстру обтяжень рухомого майна. ІІІ. Актуальні питання по земельним правовідносинам"

До уваги нотаріусів

Реквізити для сплати членських внесків:

Отримувач: Нотаріальна палата України.
ЄДРПОУ: 38684025.
Банк-отримувач: АТ «Укрексімбанк» м. Київ.
У гривнях: UA87 3223 1300 0002 6003 0100 85291.
Призначення платежу: членські внески; ПІБ; ІПН; № свідоцтва. Без ПДВ.

При виникненні питань просимо звертатися за телефоном: (044) 230-72-75, або на електронну адресу: finance@npu.org.ua.

Календар

« Грудень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31