Нотаріуси Київської області відвідали сонячну Грузію!

  • 25 вересня, 2019

Гамарджоба шановні!
На днях, нотаріальна спільнота Київської області разом з представниками Головного територіального управління юстиції у Київській області відвідали сонячну Грузію!
Це був дружній візит нотаріусів Київщини до грузинських колег з метою обміну професійним досвідом та можливістю задати питання щодо їх роботи у сфері нотаріату.
За три дні, українські нотарі відвідали:
- будинок юстиції Батумі і отримали детальну інформацію, щодо його функціонування та роботи з населенням;
- бюро нотаріуса, де нотаріуси Київської області мали можливість побачити як грузинський нотаріус надає консультацію по скайпу та поділився своїм досвідом щодо роботи з електронним архівом та іншими тонкощами нотаріату.
Відділення НПУ в Київській області хоче висловити велику подяку організатору даної поїздки приватному нотаріусу Васильківського районного нотаріального округу Київській області - Соломатіній Оксані Петрівні, за незгасаючу енергію та настрій для всієї групи.
Керівництву будинку юстиції Батумі за теплий прийом та змістовну екскурсію, а саме -Наталії Абашмадзе!
Грузинському нотаріусу - Маріам Кварацхелія, за гостинність та щирі побажання для всієї спільноти Київщини, представнику нотаріальноі палати Грузії - Ніно Барамія, за організацію зустрічі між нотаріусами наших країн та за надання інформації про роботу Палати Грузії!
І звісно вдячність кожному, хто прийняв участь у цій пізнавальній подорожі: за Ваш інтерес до міжнародного нотаріату; за Ваші посмішки та щасливі очі, які були присутні протягом всього часу; за Вашу підтримку один одного; за щиру українську душу частинку якої Ви подарували Грузії!
Ці дні були настільки насиченими враженнями, знаннями та емоціями, що всього описати просто неможливо, але можна сказати з певненістю, що Аджарія закарбувала в серці кожного нотаріуса незабутні і теплі спогади!

Незабаром Відділення НПУ в Київській області опрацює і надасть більш детальний звіт щодо роботи грузинського нотаріату.
До зустрічі!

Реєстрація


­"І. Зміни до інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. ІІ. Впровадження роботи реєстру обтяжень рухомого майна. ІІІ. Актуальні питання по земельним правовідносинам"

До уваги нотаріусів

Реквізити для сплати членських внесків:

Отримувач: Нотаріальна палата України.
ЄДРПОУ: 38684025.
Банк-отримувач: АТ «Укрексімбанк» м. Київ.
У гривнях: UA87 3223 1300 0002 6003 0100 85291.
Призначення платежу: членські внески; ПІБ; ІПН; № свідоцтва. Без ПДВ.

При виникненні питань просимо звертатися за телефоном: (044) 230-72-75, або на електронну адресу: finance@npu.org.ua.

Календар

« Жовтень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31