У цей прекрасний, святковий день, Відділення НПУ в Київській області вирішило по-особливому провести День Юриста і з благодійною метою здіснили візит до діток КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» (важкими порушеннями мовлення), який знаходиться у м. Васильків.
Нотаріусів гостинно зустріла директор закладу - Куравська Людмила Сергіївна, яка разом з працівниками з радістю провели оглядову екскурсію по території школи та розповіли у деталях як тут живуть та навчаються діти.
Активні члени Відділення НПУ в Київській області, а саме:
- Дерун Каріна Анатоліївна (Голова Відділення НПУ в Київській області);
- Соломатіна Оксана Петрівна (приватний нотаріус Васильківського районного нотаріального округу Київської області);
- Марчук Тетяна Сергіївна (приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області);
- Бойко Олена Олександрівна ( завідувач Фастівської міської ДНК);
- Здоренко Олександр Миколайович (приватний нотаріус Васильківського міського нотаріального округу Київської області),
мали честь, від імені всіх нотаріусів Київської області вручити Васильківській спеціальній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів для дітей з важкими порушеннями мовлення, морозильну камеру та потужний пилосос для покращення умов перебування дітей у даному закладі.

Відділення НПУ в Київській області користуючись можливістю передає ВЕЛИКУ БЕЗМЕЖНУ ПОДЯКУ кожному нотаріусу Київщини від всіх працівників та учнів Васильківської спеціальної школи, за презентовані дарунки та солодощі(які присутні нотаріуси закупили за власний кошт).
Як результат, надсилаємо Вам фото щасливих дітей в цей день!
Робити добро просто і ми вдячні Вам за цю прекрасну можливість!
Всім добра!❤

Гамарджоба шановні!
На днях, нотаріальна спільнота Київської області разом з представниками Головного територіального управління юстиції у Київській області відвідали сонячну Грузію!
Це був дружній візит нотаріусів Київщини до грузинських колег з метою обміну професійним досвідом та можливістю задати питання щодо їх роботи у сфері нотаріату.
За три дні, українські нотарі відвідали:
- будинок юстиції Батумі і отримали детальну інформацію, щодо його функціонування та роботи з населенням;
- бюро нотаріуса, де нотаріуси Київської області мали можливість побачити як грузинський нотаріус надає консультацію по скайпу та поділився своїм досвідом щодо роботи з електронним архівом та іншими тонкощами нотаріату.
Відділення НПУ в Київській області хоче висловити велику подяку організатору даної поїздки приватному нотаріусу Васильківського районного нотаріального округу Київській області - Соломатіній Оксані Петрівні, за незгасаючу енергію та настрій для всієї групи.
Керівництву будинку юстиції Батумі за теплий прийом та змістовну екскурсію, а саме -Наталії Абашмадзе!
Грузинському нотаріусу - Маріам Кварацхелія, за гостинність та щирі побажання для всієї спільноти Київщини, представнику нотаріальноі палати Грузії - Ніно Барамія, за організацію зустрічі між нотаріусами наших країн та за надання інформації про роботу Палати Грузії!
І звісно вдячність кожному, хто прийняв участь у цій пізнавальній подорожі: за Ваш інтерес до міжнародного нотаріату; за Ваші посмішки та щасливі очі, які були присутні протягом всього часу; за Вашу підтримку один одного; за щиру українську душу частинку якої Ви подарували Грузії!
Ці дні були настільки насиченими враженнями, знаннями та емоціями, що всього описати просто неможливо, але можна сказати з певненістю, що Аджарія закарбувала в серці кожного нотаріуса незабутні і теплі спогади!

Незабаром Відділення НПУ в Київській області опрацює і надасть більш детальний звіт щодо роботи грузинського нотаріату.
До зустрічі!

День нотаріату 2019!

Понеділок, 09 вересня 2019 10:39

«Хай живе і процвітає нотаріат України!»
З таким гаслом нотаріуси Київської області 07.09.2019р. відсвяткували своє професійне свято у ландшафтному парку Буки Київської області.
Понад 70-ти нотарів Київщини чудово відпочили та насолодились приємним спілкуванням на фоні мальовничих краєвидів парку.
Окрім фуршету, екскурсії та професійної фотосесії, Голова Відділення НПУ в Київській області - Дерун Каріна Анатоліївна та її заступник - приватний нотаріус Васильківського районного нотаріального округу Київської області - Соломатіна Оксана Петрівна нагородили почесними відзнаками від Відділення НПУ в Київській області, Нотаріальної палати України та привітали іменинників і ювілярів нотаріальної діяльності.
В цей вечір було багато посмішок, квітів та приємних слів! В Цей вечір була справжня РОДИННА зустріч!❤
Дякуємо кожному, хто розділив з нами цей прекрасний момент!

До нових зустрічей!

Оплата членських внесків

Члени НПУ щомісячно сплачують членські внески шляхом перерахування коштів у національній валюті України на розрахунковий рахунок НПУ. Сплата членських внесків може здійснюватися авансом за будь-який період. Сплата щомісячних членських внесків здійснюється до 5 числа наступного за звітним місяця. Благодійні внески сплачуються в будь-який звітний період. При сплаті членських та благодійних внесків члени НПУ зобов’язані чітко вказати у платіжних документах вид платежу. Членські внески вважаються сплаченими з моменту надходження грошових коштів у визначеному розмірі на розрахунковий рахунок НПУ. Для підтвердження сплати членського внеску член НПУ зберігає платіжне доручення про перерахування внеску з відміткою установи банку. При зупиненні чи припиненні членства в НПУ сплачені членські внески не повертаються.

Члени Нотаріальної палати України несуть відповідальність за несвоєчасність сплати членських внесків. Несплата членських внесків більше 2-х місяців без поважних причин є порушенням вимог Статуту НПУ та цього Порядку. Контроль за своєчасною сплатою здійснює уповноважений представник НПУ у відповідному регіоні та відповідні підрозділи апарату НПУ.

Розмір членського внеску встановлюється та змінюється рішенням З’їзду нотаріусів України і складає одну мінімальну заробітну плату на рік рівними платежами щомісячно. За рішенням Ради НПУ на підставі поданої заяви член НПУ може бути звільнений від сплати членських внесків на термін зупинення нотаріальної діяльності, на період вагітності та відпустки по догляду за дитиною, тривалої хвороби тощо. Такі особи звільняються від сплати членських внесків з дати надходження заяви члена НПУ та на період, зазначений у підтверджуючому документі. За рішенням Ради НПУ сплата членських внесків може бути відстрочена чи розстрочена, але на строк не більше 2-х місяців. Відстрочення сплати членського внеску передбачає перенесення встановленого строку сплати за письмовою заявою члена НПУ за умови, що причина, яка стала підставою для подання відповідної заяви, визнана Радою НПУ поважною. Рішення Ради НПУ про звільнення від сплати членських внесків, розстрочення чи відстрочення сплати членських внесків ухвалюється у кожному випадку окремо на підставі поданої членом НПУ заяви. Для ухвалення рішення Рада НПУ вправі вимагати від члена НПУ додаткові документи. Заявник за його письмовим клопотанням може брати участь (без права голосу) при розгляді його заяви на засіданні Ради НПУ, висловлювати свої міркування, подавати документи, що підтверджують його позицію тощо. Про ухвалене рішення заявнику повідомляється у письмовій формі.

Нагадуємо, що членські внески до Нотаріальної палати України сплачуються нотаріусами України починаючи з 01 травня 2013 року:

з 01.05.2013 р. по 30.11.2013 р. – 95,58 грн.

з 01.12.2013 р. по 31.08.2015 р. – 101,50 грн.

з 01.09.2015 р. по 30.04.2016 р. – 114,83 грн.

з 01.05.2016 р. по 30.09.2016 р. – 120,83 грн.

з 01.10.2016 р. по 31.12.2016 р. – 114,83 грн. (п.7.10 Статуту НПУ нової редакції).

з 01.01.2017 р. по 31.12.2017 р. членські внески:

для приватних нотаріусів:на рік – 3 200,00 грн., на місяць – 266,67 грн.;

для державних нотаріусів:на рік – 1 600,00 грн.,на місяць – 133,34грн.

З 01.01.2018 членські внески:

для приватних нотаріусів: на рік – 3 723,00 грн, на місяць – 310,25 грн;

для державних нотаріусів: на рік – 1 861,50 грн, на місяць – 155,13 грн.

З 01.01.2019 членські внески:

для приватних нотаріусів: на рік – 4 173,00 грн, на місяць – 347,75 грн;

для державних нотаріусів: на рік – 2 086,50 грн, на місяць – 173,88 грн.

Реєстрація


­"І. Зміни до інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. ІІ. Впровадження роботи реєстру обтяжень рухомого майна. ІІІ. Актуальні питання по земельним правовідносинам"

До уваги нотаріусів

Реквізити для сплати членських внесків:

Отримувач: Нотаріальна палата України.
ЄДРПОУ: 38684025.
Банк-отримувач: АТ «Укрексімбанк» м. Київ.
У гривнях: UA87 3223 1300 0002 6003 0100 85291.
Призначення платежу: членські внески; ПІБ; ІПН; № свідоцтва. Без ПДВ.

При виникненні питань просимо звертатися за телефоном: (044) 230-72-75, або на електронну адресу: finance@npu.org.ua.

Календар

« Жовтень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31